Bezczynszowe segmenty Józefosław — Kabacka Przystań

25 lutego 2019
Kabacka Przystań

Szukasz mieszkań na sprzedaż w Warszawie Ursynów? Oferujemy nowe mieszkania w Józefosławiu, koło Ursynowa, Konstancina i Piaseczna.

Wybór własnych czterech ścian z pewnością należy do jednej z najważniejszych decyzji, jakie podejmuje się w życiu. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i oferuje nowe mieszkania w Józefosławiu, nieopodal Piaseczna i Warszawy Ursynów.

Osiedle jest bardzo dobrze usytuowane — w promieniu niecałego kilometra znajduje się szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, poczta, sklep, przystanek autobusowy i stacja rowerów Veturilo.

Oprócz praktycznych udogodnień wszystkie osoby interesujące się nieruchomościami w Konstancinie, czy też Piasecznie ucieszą się również ze spokojnej okolicy. Można tu odpocząć od słynnego Warszawskiego tłoku, ponieważ jest wiele terenów zielonych.

Oprócz przepięknej okolicy każdy segment na Ursynowie posiada swój ogród, do dowolnej aranżacji. Dzięki temu każda osoba poczuje się w swoim domu na Ursynowie jak w domu jednorodzinnym.

 

Udostepnij: