Gdzie inwestować oszczędności?

Trudno szukać lepszej alternatywy na inwestycje niż nieruchomości. W bankach pieniędzy nie opłaca się trzymać ponieważ rosnąca inflacja skutecznie i systematycznie uszczupla oszczędności, zabierając więcej niż bank dopisałby nawet na najlepszej lokacie.

Wprzypadku nieruchomości długoterminowe badania wskazują bowiem, że wartość nieruchomości będzie rosła szybciej niż ceny w sklepach (inflacja). Kupując mieszkanie na wiele lat możemy mieć nadzieję, że jego wartość będzie rosła średnio o 1-2 pkt. proc ponad inflację.

„Zakładając inflację na poziomie 2,5 rocznie, to nabywca mieszkania na wynajem, który zyskiwałby 1,5% rocznie ponad inflację po 50 latach miałby majątek ponad 7-krotnie wyższy, a jego realna wartość wzrosłaby o ponad 100%. Gdyby to mieszkanie było dodatkowo wynajmowane, nawet przy założeniu kilkuprocentowej rentowności, przez 50 lat mieszkanie powinno się co najmniej dwa razy „spłacić” zyskami z wynajmu.” Źródło https://alebank.pl

#MichałSapota: Rynek nieruchomości zawsze jest jedną z najbezpieczniejszych przystani dla inwestorów #HREI @PZFD_

Bezkonkurencyjne ceny

Średnio za mieszkanie 56m2 w Warszawie w zeszłym roku cena wynosiła ponad 500.000.00 zł.  Za podobną ceną można było kupić ponad 100 m segment z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi w miejscowościach graniczącymi z Warszawą. W ostatnich latach często wybór inwestorów pada na Józefosław. Położony na granicy Ursynowa i Konstancina z coraz lepszą infrastrukturą oraz zapleczem handlowo-usługowym stał się świetną alternatywą dla inwestorów.

16 marca wprowadziliśmy na rynek nasza najnowsza inwestycję Kabacką Przystań Gardens. Mamy bezkonkurencyjne ceny względem zarówno Warszawy jak i okolicznych deweloperów. Willa o pow. 93,5m2 z dużym ogrodem i 2 miejscami postojowym dostępna jest już w cenie 474.000.00 zł!

Średnia cena140m mieszkania w Warszawie to koszt ok. 900.000.00 zł. Za wille z widokiem na Las Kabacki w Józefosławiu z dużym ogrodem i 2 miejscami postojowymi  będzie to koszt 648.000.00 zł.

Źródło otodom.pl z dnia 20.03.2020r.

Kolejne etapy będą droższe

Ograniczony dostęp do atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych, które są już bardzo drogie i drożejące materiały budowlane, które będą drożały nadal w takt wzrostu cen energii, to niejedyne przyczyny windowania cen za metr kwadratowy każdej nieruchomości.

Zapraszamy do biuro sprzedaży pon-pt w godzinach 11:00-15:00.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy codziennie w godzinach 9:00-18:00:

503-503-515

biuro@kabackaprzystanpl.

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis