#HomeOffice – gabinet w każdej willi to nasz standard

Zagrożenie koronawirusem zmienia nasze życie! Więcej czasu spędzamy w domu, nie uczestniczymy w dużych imprezach, nie chodzimy do teatru i kina. Wiele firm przechodzi na pracę zdalną ale jak tu pracować, gdy dzieci nas rozpraszają, a plecy bolą od siedzenia w fotelu z laptopem?

Praca zdalna kojarzy się jako niespełniony sen wielu pracowników. Ale przymus takiej formy zatrudnienia otwiera oczy. W domu ciężko jest się wyłączyć, ciągle coś nas rozpraszanym, trudno znaleźć wygodne miejsce do pracy. W praktyce naszym biurem jest pokój dzienny, który często musimy dzielić z pozostałymi domownikami.

Idealnym rozwiązaniem byłoby oddzielne pomieszczenie do pracy w którym można byłoby się zaszyć i w spokoju oddać pracy.  Ilu z nas w ostatnich dniach bierze pod uwagę zmianę mieszkania na większe, wygodniejsze, bardziej przemyślane? Może to dobry czas, aby zobaczyć jakie propozycje ma dla nas rynek nieruchomości?  Może warto wziąć pod uwagę nie tylko widną kuchnię, miejsce na pojemną szafę czy wygodną sypialnię ale również zwrócić uwagę na miejsce do pracy i otoczenie naszego nowego domu.

Projektując osiedle Kabacka Przystań Gardens bazowaliśmy na naszym wieloletnim doświadczeniu ale przede wszystkim wzięliśmy pod uwagę opinie naszych Klientów z Kabackiej Przystani Residence. Takim oto sposobem w każdej willi uwzględniliśmy wygodne i praktyczne miejsce do pracy – GABINET. Umiejscowiony na parterze pomieści nie tylko odpowiednie biurko z wygodnym fotelem ale również podręczny regał. Gabinet jest odseparowany od strefy dziennej zapewniając maximum komfortu podczas pracy. W ten sposób zapewniamy ciszę i spokój. Nie dotrze do Państwa głośna zabawa dzieci i zapachy gotującego się obiadu. Można skupić się na pracy lub czytaniu ulubionej książki bez rozpraszających bodźców.

A co po „przymusowej pracy w domu” może chwila oddechu we własnym ogrodzie? A może spacer do Lasu Kabackiego oddalony o przysłowiowy „rzut beretem”?

Sprawdź nasze aktualne propozycje.

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis