Józefosław 2.0 znacie?Gdzie szukać informacji na temat Józefosławia, planowanych w nim rozwiązań, budżetu?

Żyjemy w świecie informacji, które docierają do nas rozmaitymi kanałami. Opiera się na nich coraz więcej naszych działań. Ważne jest korzystanie z wiarygodnych i aktualnych informacji. Dotarcie do nich jest możliwe dzięki właściwemu wyborowi źródeł.

Jako deweloper budujemy i sprzedajemy nieruchomości codziennie odpowiadając na pytania dotyczące branży ale również mierzymy się z wieloma pytaniami dotyczącymi planów rozwoju miejsca w którym nasi Klienci chcieliby kupić swój wymarzony dom. Korzystamy z wielu źródeł, aby nasza wiedza była jak największa i najbardziej aktualna.

Jednym z nich jest Józefosław 2.0 . Informacje w nim zawarte pochodzą z „samej góry” – GMINY Piaseczno. Strona prowadzona jest przez Radną i Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Właściciele serwisu prezentują swój punkt widzenia i oczywiście mają do tego prawo. Natomiast na temat planów, jasno wyłożonego budżetu, ciekawostek i nowinek dotyczących Józefosławia nigdzie nie uzyskamy bardziej wiarygodnych i aktualnych informacji niż w Józefosław 2.0.

Mam wrażenie, że w Józefosławiu (i nie tylko) wraz z rozwojem mediów społecznościowych, nastąpiła zbiorowa dezinformacja. Dlatego zachęcam do korzystania z właściwych źródeł informacji.

Gorąco polecam również: Przegląd Piaseczyński, portal informacyjny Józefosław24.pl oraz oficjalną stronę Miasta i Gminy Piaseczno.

Zastanawiacie się Państwo nad zakupem nieruchomości w Kabackiej Przystani Residence ale macie wątpliwości co do lokalizacji? Zapraszamy do kontaktu: 503-503-515 lub biuro@kabackaprzystan.pl Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania zarówno te dotyczące zakupu nieruchomości jak i okolicy.

EP

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis