KP Serwis

Jesteście Państwo partnerem naszego biznesu i ambasadorem marki Kabacka Przystań Residence, dlatego specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy dedykowaną opiekę KPserwis.

 

Dla wielu deweloperów akt notarialny sprzedaży mieszkania jest równoznaczny z zakończeniem procesu obsługi klienta ale nie u nas. Jesteście Państwo Klientem JDM Deweloper w Inwestycji Kabacka Przystań Residence zarówno przed, jak i po zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego.

Program KPserwis obejmuje 5-letnią opiekę nad Państwa segmentem w Kabackiej Przystani w Józefosławiu. Po odbiorze lokalu pozostajemy do Państwa dyspozycji w sprawach dot. użytkowania mieszkania (instrukcja użytkowania lokalu) oraz gwarancji. Dodatkowo dedykujemy do każdej inwestycji administratora części wspólnych, który przejmie obowiązek dbania o utrzymanie wspólnej drogi, skweru, oświetlenia oraz odśnieżania ulicy. Program KPserwis obejmuje cały pakiet czynności administracyjnych związanych z obsługą po sprzedażową, wsparciem przy odbiorze lokalu, jak również wsparciu przy problemach technicznych.

Specjalnie dla klientów Inwestycji Kabacka Przystań stworzyliśmy Program KPserwis, aby zapełnić Państwu komfort, radość użytkowania mieszkania oraz dopełnić satysfakcji z wyboru lokalu w Inwestycji Kabacka Przystań.