Mała przestrzeń, wielkie możliwości

Głównymi kwestiami na których skupiają się klienci kupujący mieszkanie lub dom, jest cena, lokalizacja oraz rozkład pomieszczeń. Kabacka Przystań posiada nie tylko te najistotniejsze kwestie, ale również zapewnia nowoczesny design oraz ekologiczny styl życia.

Domy Piaseczno – kompaktowe rozwiązania oraz elegancki design

Mieszkania kompaktowe kojarzą nam się najczęściej z mikroskopijnymi pomieszczeniami, w których aranżacja wnętrz jest bardzo trudna. Odpowiedni projekt powoduje jednak, że domy w Piasecznie są nie tylko małe, ale również bardzo wygodne. Oryginalne pomysły oraz szereg nowoczesnych rozwiązań powodują, że można wejść w posiadanie domu, który spełni nasze najskrytsze oczekiwania.

Segment w cenie mieszkania

Ze względu na wzrost cen mieszkań, deweloperzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując mniejsze lokale, z wszystkimi udogodnieniami, które znajdują się w domach. Ponadto atrakcyjna, spokojna okolica powoduje, że Kabacka Przystań jest idealnym miejscem dla osób, które chcą posiadać mieszkanie z dala od zgiełku miasta. Jest to również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Mniejsza powierzchnia domu wcale nie oznacza rezygnację z udogodnień. Mieszkania kompaktowe to zatem idealne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Do tego typu rozwiązań przekonują nie tylko deweloperzy, ale również pracownie aranżacji wnętrz. Przekonaj się już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kabackiej Przystani.

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis