Niedługo znowu zawisną bombki na choince

17 grudnia 2018
Kabacka Przystań

Święta Bożego Narodzenia dla wielu z nas są najbardziej wyjątkowymi dniami w roku. Uwielbiamy stroić choinkę, rozwieszać lampki, z niecierpliwością czekamy na pierwszy śnieg i w końcu mamy chwilę na to, żeby spędzić czas z najbliższymi. Zapach Świąt unosi się w powietrzu. Zewsząd słychać świąteczne piosenki, a kolor czerwony staje się królem dosłownie wszystkiego.

Nagle okazuje się, że choinka, którą kupiliśmy jest dużo za duża i nie mieści się w salonie. W kuchni znowu stary piekarnik przypalił pierniczki. Stół za pomocą magii świąt raczej nie urośnie, a po świętach krasnale nie upchną bombek w szafie. Nie wspominając o balkonowych iluminacjach świetlnych rodem z filmu „Kevin sam w domu”, nie znajdujących zrozumienia sąsiadów.

Może czas na zmiany? Poddaj się magii Świąt i spraw swojej rodzinie wymarzony prezent! Przysłowiowe „cztery kąty” – pachnące nowością, z przestronnym salonem, widną kuchnią, ustawnymi pokojami, zaadoptowanym poddaszem np. siłownię, pokój gościnny czy przestronna bibliotekę. Wyobraź sobie długie, zimowe wieczory, herbata w ręku i rodzinne spotkania przy bio kominku. To wszystko możesz mieć na wyciągniecie ręki.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
składamy Państwu serdeczne życzenia
wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
Niech radość i pokój Świąt
Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego
i zawodowego spełnienia
towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Udostepnij: