Od rekuperacji do zdrowia

Wiosna – choć momentami dość chłodna – zaczęła się na dobre. Dla wielu z nas cieplejsze miesiące oznaczają wybudzenie się z zimowego letargu. Niestety dla osób cierpiących na alergię, wiosna wiąże się ze zwiększonym występowaniem alergenów w powietrzu. Znaczenie mają nie tylko pyłki roślin, które silnie uczulają, ale również ogólny spadek jakości otaczającego nas powietrza. Zanieczyszczenia przemysłowe, spaliny emitowane przez samochody czy smog mają niebagatelny wpływ na stan naszego zdrowia. Skoro na zewnątrz czyhają na nas same powietrzne niebezpieczeństwa, to może jednak przymusowa barykada w domu wyjdzie nam na zdrowie?

Niestety, ale analiza powietrza w naszych domach nie napawa optymizmem. Mamy dla Państwa ekologiczne rozwiązanie. Słyszeliście o Rekuperacji? To energooszczędna wentylacja pomieszczeń, która dostarcza świeże powietrze z zewnątrz i równocześnie wyciąga powietrza zanieczyszczone i zużyte z wnętrza domu.

Jako odpowiedzialny społecznie Deweloper zachęcamy Państwa do instalacji rekuperacji w swoim domu. W naszej ofercie znajda Państwo najwyższej jakości urządzenia w przystępnej cenie ok 17-25 tys zł.

Komfort w domu z rekuperacją jest nie do uzyskania bez niej. Co najważniejsze powietrze nawiewane jest filtrowane: z kurzu, roztoczy, zanieczyszczeń smogowych, nieprzyjemnych zapachów ale również usuwane są wirusy i bakterie.

więcej info: aborowski@kabackaprzystan.pl

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis